Jogi munkatárs (közbeszerzési szakterület)

A NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő zártkörűen működő Részvénytársaság

budapesti munkahelyre

Közbeszerzési Osztályára

JOGI MUNKATÁRS

munkakörbe munkatársat keres.

A munkatárs feladatai:

  • A társaság felelős műszaki szervezeti egységeinek közreműködésével összeállítja a közbeszerzési eljárások közbeszerzési dokumentációját (ennek körében adaptálja a forma szerződéseket, egyedi szerződéseket).
  • Szakmai segítséget nyújt az alkalmassági követelmények, értékelési szempontrendszer kialakításában.
  • A közbeszerzési eljárások minőségbiztosítása során összeállítja az ellenőrző szerv észrevételeire adott részletes indokolással ellátott válaszokat, az elfogadott észrevételeknek megfelelően javítja a közbeszerzési dokumentumokat.
  • Témafelelősként az eljárásokat lefolytatja, azokat dokumentálja és archiválja.
  • Az általa bonyolított közbeszerzési eljárásokban a bíráló bizottság közbeszerzési és jogi szavazó tagja.
  • Kapcsolatot tart a társaság közbeszerzési eljárásaiban érintett szervezeti egységeivel.
  • A közbeszerzési eljárás eredményeként megkötött szerződések módosításainak előkészítése (minőségbiztosításban közreműködés).
  • Kapcsolatot tart az adott közbeszerzési eljárásban közreműködő felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadóval.

A társaság elvárásai:

  • jogi diploma
  • több éves, uniós finanszírozású építési beruházások, szolgáltatás rendelések (tervezés, mérnök) közbeszerzési eljárások bonyolításában szerzett közbeszerzési bonyolítói tényleges gyakorlat
  • a közbeszerzésekre irányadó jogszabályok- és közbeszerzési döntőbizottsági gyakorlat-, a Hatóság Útmutatóinak, Tájékoztatóinak ismerete
  • a fényképpel ellátott szakmai önéletrajznak eljárás tárgya, eljárási rezsim, ellátott feladat megbontásban kell tartalmaznia a közbeszerzési gyakorlat bemutatását

Előny:

  • jogi szakvizsga
  • KDB jogorvoslati eljárásokban, közbeszerzési tárgyú közigazgatási perekben képviselőként szerzett joggyakorlat

A társaság a hatékony és eredményes munkát versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással honorálja.

Jelentkezés módja: a megjelenéstől számított négy héten belül a palyazat@nif.hu e-mail címen a munkakör megjelölésével.

Pályázata elküldésével kifejezetten hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a kiválasztási folyamat lezártáig kezeljük.