Jogi munkatárs (területszerzési szakterület)

A NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő zártkörűen működő Részvénytársaság

Területszerzési Osztálya

munkatársat keres

budapesti munkahelyre, határozatlan idejű szerződéssel.

Jogi munkatárs

munkakörbe munkatársat keresünk

A munkatárs feladatai:

  • A NIF Zrt. építtetői feladatkörébe tartozó gyorsforgalmi, közúti, vasúti fejlesztések és intermodális csomópontok megvalósulásához kapcsolódó területszerzési jogi feladatok elvégzése.
  • Tájékoztatás nyújtása, állásfoglalások, jogértelmezések készítése a NIF Zrt. belső szervezeti egységei és a megbízott ügyvédi irodák részére.
  • A területszerzési feladatokkal megbízott ügyvédi irodák részére megbízói utasítások kiadása, a feladatok elvégzésének nyomon követése, jogi segítségnyújtás.
  • Jogszabálymódosítás előkészítésében való részvétel.
  • Kapcsolattartás a NIF Zrt. társszervezeteivel, kormányhivatalokkal, szakértőkkel.

A társaság elvárásai:

  • jogi diploma,
  • releváns területen szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés,
  • nagy munkabírás, terhelhetőség,
  • pontosság, határidők betartása.

Előny:

  • jogi szakvizsga,
  • kisajátítási ügyekben szerzett tapasztalat.

A társaság a hatékony és eredményes munkát versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással honorálja.

Jelentkezés módja:   a megjelenéstől számított 4 héten belül a palyazat@nif.hu e-mail címen bérigény és munkakör megjelölésével.

Pályázata elküldésével kifejezetten hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a kiválasztási folyamat lezártáig kezeljük.