Projekt monitoring mérnök

A NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő zártkörűen működő Részvénytársaság

budapesti munkahelyére munkatársat keres

PROJEKT MONITORING MÉRNÖK

munkakörbe, határozott idejű munkaszerződéssel.

Feladatok:

  • Cégszintű SAP adatbázisok és adatszolgáltatások kialakítása, adatok elemzése, vonatkozó jelentések elkészítése;
  • Cégszintű és a munkakörhöz kapcsolódó informatikai rendszerek, alkalmazások és adatkapcsolatok kialakításában való részvétel;
  • Infrastrukturális beruházások előkészítését és megvalósítását célzó projektek teljes körű műszaki és pénzügyi monitoringja;
  • Projektek előrehaladását reprezentáló adatok elemzése;
  • Projektekkel kapcsolatos adatszolgáltatások elkészítése, vagy annak koordinációja;
  • A kivitelezés alatt álló projektek műszaki előrehaladásáról naprakész nyilvántartás vezetése;
  • A projektek építési költségkereteire, valamint a határidőkre vonatkozóan státuszjelentések készítése;
  • Projektek vagyonátadásában való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Projekt menedzsment ismeretek
  • Projekt menedzsment szoftverek ismeretek
  • Magas fokú MS Office felhasználói ismeretek
  • Precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem

Előny:

  • MS Excel macro készítés ismerte
  • SAP BW, KVM, MM modulok és BEx Query Designer felhasználói szintű ismerte
  • Építőmérnöki diploma
  • PCX-E (PDE) szoftver felhasználói szintű ismerete
  • Az európai uniós támogatási rendszer ismerete
  • Azonnali munkakezdés

A társaság a hatékony és eredményes munkát versenyképes jövedelemmel és választható béren kívüli juttatásokkal honorálja.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezés módja: a megjelenéstől számított 4 héten belül a palyazat@nif.hu e-mail címen a munkakör megjelölésével.

Pályázata elküldésével kifejezetten hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a kiválasztási folyamat lezártáig kezeljük.