Beruházási mérnök

A NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő zártkörűen működő Részvénytársaság

Vasútfejlesztési Igazgatósága

munkatársat keres

budapesti munkahelyre,

határozatlan időre.

munkakörbe munkatársat keresünk

A munkatárs feladatai:

A projektvezető munkájának segítése, támogatása a Vasútfejlesztési Igazgatóság előkészítési és kivitelezési fázisban lévő projektjeivel kapcsolatban, többek között az alábbiak szerint:

  • projektek műszaki feladatainak, előrehaladásának, szerződéseinek a nyomonkövetése
  • részvétel a projektek előrehaladása során felmerülő műszaki döntésfolyamatban
  • projektekkel kapcsolatos adatszolgáltatási, adatfeldolgozási feladatok elvégzése
  • részvétel partnereinkkel (hatóságok, üzemeltetők, önkormányzatok, tervezők, mérnökszervezetek, vállalkozók) történő egyeztetéseken
  • projektadminisztrációs feladatok elvégzése

Az általunk keresett munkatárs:

  • felsőfokú műszaki szakirányú végzettséggel és vasúti közlekedés iránti érdeklődéssel rendelkezik,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkező, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség,
  • munkavégzését nagyfokú önállóság, pontosság valamint megbízhatóság jellemzi

 Előny:

  • építőmérnök vagy közlekedésmérnök végzettség
  • uniós támogatási intézményrendszer működésében szerzett tapasztalat
  • nagyvasúti és/vagy városi vasúti  beruházások lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • közigazgatási tapasztalat
  • projektmonitoring vagy controlling területen szerzett tapasztalat
  • angol idegen nyelv közép vagy felsőfokú gyakorlati ismerete

Mit kínálunk mindezért cserébe?

  • kihívásokkal teli változatos feladatkört
  • irodai és külső helyszínen végzett vegyes munkát
  • fejlődési lehetőséget
  • versenyképes bért
  • béren kívüli juttatási rendszert

Jelentkezés módja: a megjelenéstől számított 4 héten belül a
palyazat@nif.hu e-mail címen a munkakör megjelölésével. Pályázata elküldésével kifejezetten hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a kiválasztási folyamat lezártáig kezeljük.