Beruházási mérnök (Budapest)

A NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő zártkörűen működő Részvénytársaság

Útfejlesztési Igazgatósága

munkatársakat keres

budapesti munkahelyekre,

határozatlan idejű szerződéssel.

Beruházási mérnök

munkakörbe munkatársat keresünk

Munkaköri feladatai:

  • A projektvezető irányítása, felügyelete mellett részt vesz a közútfejlesztések előkészítése, terveztetése, engedélyeztetése, építtetése során felmerülő feladatok végzésében, a közbeszerzési eljárások és EU pályázatok előkészítésében, a kivitelezési és jótállási idő alatt az építtetői jogok és kötelezettségek képviseletében.
  • Biztosítja a projektmegvalósítás során szükséges adatszolgáltatást, információ­áramlást, a projektek belső kommunikációját.
  • Közreműködik az elkészített létesítmények kezelőknek történő átadásában, a szükséges engedélyek beszerzésében és a műszaki-pénzügyi lezárás folyamatában.

Az általunk keresett munkatárs:

  • felsőfokú műszaki ( építőmérnöki-, településmérnöki-, közlekedésmérnöki-, alap vagy mesterképzési szakon szerzett) végzettséggel rendelkezik
  • jellemző rá a rendszerszemlélet, precizitás, irodai szoftverek ismerete (főként MS Office, esetleg AutoCAD), nagyfokú önállóság, csapatmunkára való készség, továbbá a jó kommunikációs készség
  • rendelkezik “B” kategóriás jogosítvánnyal.

Előny:

  • beruházói gyakorlat
  • PDE szoftver ismerete
  • EU-s pályázati környezetben szerzett tapasztalat
  • hatósági vagy jogi környezetben szerzett tapasztalat
  • projektmenedzsment ismeretek, tapasztalat
  • kerékpárút tervezésében, építésében szerzett tapasztalat

Mit kínálunk mindezért cserébe?

  • kihívásokkal teli feladatkört
  • fejlődési lehetőséget
  • versenyképes bért
  • béren kívüli juttatási rendszert

Jelentkezés módja:   a megjelenéstől számított 4 héten belül a
palyazat@nif.hu e-mail címen a munkakör és telephely megjelölésével. Pályázata elküldésével kifejezetten hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a kiválasztási folyamat lezártáig kezeljük.