Szakértő (üzleti elemző/junior üzleti elemző)

A NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő zártkörűen működő Részvénytársaság

budapesti munkahelyére munkatársat keres

SZAKÉRTŐ (ÜZLETI ELEMZŐ/JUNIOR ÜZLETI ELEMZŐ)

munkakörbe, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Feladatok:

  • Cégszintű SAP KVM/BW, MS Excel macro, valamint MS SharePoint alapú Projekt adatbázisok és adatszolgáltatások kialakítása, adatok elemzése, vonatkozó jelentések elkészítése;
  • Cégszintű és a munkakörhöz kapcsolódó informatikai rendszerek, alkalmazások és adatkapcsolatok kialakításában való részvétel;
  • Projektek előrehaladását reprezentáló adatok elemzése;
  • Projektekkel kapcsolatos adatszolgáltatások elkészítése, vagy annak koordinációja;

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • SAP BW, KVM modulok és BEx Query Designer felhasználói szintű ismerte
  • MS Excel macro készítés ismerte
  • MS SharePoint workflow és tábla készítés ismerete
  • Magas fokú MS Office felhasználói ismeretek
  • Önálló, precíz és kezdeményező munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem

Előny:

  • SAP PS, MM, CO, FI modulok felhasználói szintű ismerte
  • Azonnali munkakezdés
  • Projekt menedzsment ismeretek

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli feladatkört,
  • fejlődési lehetőséget,
  • versenyképes bért,
  • kiemelkedő béren kívüli juttatási rendszert,
  • jó, összetartó csapatot,
  • kiváló munkakörülményeket.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezés módja: a megjelenéstől számított 4 héten belül a
palyazat@nif.hu e-mail címen a munkakör megjelölésével. Pályázata elküldésével kifejezetten hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a kiválasztási folyamat lezártáig kezeljük.