Asszisztens (Útfejlesztési Igazgatóság)

A NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő zártkörűen működő Részvénytársaság

Útfejlesztési Igazgatósága

műszaki irányultságú munkatársat keres

Asszisztens

munkakörbe,

határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Feladatok:

  • a vezető napi munkájának támogatása;
  • a vezető tevékenységének segítése, programok nyilvántartása és szervezése (együttműködve más szervezeti egységekkel);
  • időpontegyeztetés, partnerekkel való kapcsolattartás személyesen, telefonon valamint elektronikus úton;
  • tárgyalások, rendezvények előkészítése, tárgyaló partnerek fogadása;
  • a vezető kérésére egyszerűbb műszaki, szakmai anyagok, beszámolók, felkészítők összeállítása az adott szervezeti egység által menedzselt projekteket illetően;
  • a vezető egyeztetéseiről eseti jelleggel emlékeztető, jegyzőkönyv elkészítése, kiadott feladatok végrehajtásának nyomon követése;
  • irodai adminisztráció, e-mailek, levelezés, telefonhívások kezelése, dokumentumok és nyilvántartások naprakész vezetése;
  • a Társaság iratainak – szakszerű és a belső szabályzatoknak megfelelő kezelése;
  • iktatóprogram, valamint a belső digitális számlakezelő rendszer használata;
  • dokumentumok készítése (Microsoft Word, Excel).

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Microsoft Office, Outlook, Internet),
  • minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • építőipari, közlekedési infrastruktúra fejlesztés terén szerzett tapasztalat előny,
  • magas szintű gépírás tudás,
  • rugalmasság, terhelhetőség, jó alkalmazkodó képesség,
  • jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • gyakorlatias feladatértelmezés,
  • pontos, precíz, igényes munkavégzés,
  • megbízhatóság, lojalitás,
  • stressztűrő képesség.

Mit kínálunk mindezért cserébe?

  • kihívásokkal teli feladatkört
  • versenyképes bért
  • kiemelkedő béren kívüli juttatási rendszert
  • jó, összetartó csapatot,
  • kiváló munkakörülményeket
  • jó megközelíthetőséget

Jelentkezés módja: a megjelenéstől számított négy héten belül a palyazat@nif.hu e-mail címen a munkakör megjelölésével. Pályázata elküldésével kifejezetten hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a kiválasztási folyamat lezártáig kezeljük.