Jogi munkatárs

A NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő zártkörűen működő Részvénytársaság

budapesti munkahelyre

Közbeszerzési Osztályára

JOGI MUNKATÁRS

munkakörbe, határozatlan időre munkatársat keres.

Az állami tulajdonban lévő NIF Zrt. 1999. évi alapítása óta meghatározó szerepet tölt be Magyarország közlekedési infrastruktúrájának fejlesztésében, amely tevékenységnek most Ön is részese lehet.

Új munkatársunk feladatai:

  • A társaság felelős műszaki szervezeti egységeinek közreműködésével összeállítja a közbeszerzési eljárások közbeszerzési dokumentációját (ennek körében adaptálja a forma szerződéseket, egyedi szerződéseket).
  • Szakmai segítséget nyújt az alkalmassági követelmények, értékelési szempontrendszer kialakításában.
  • A közbeszerzési eljárások minőségbiztosítása során összeállítja az ellenőrző szerv észrevételeire adott részletes indokolással ellátott válaszokat, az elfogadott észrevételeknek megfelelően javítja a közbeszerzési dokumentumokat.
  • Témafelelősként az eljárásokat lefolytatja, azokat dokumentálja és archiválja.
  • Az általa bonyolított közbeszerzési eljárásokban a bíráló bizottság közbeszerzési és jogi szavazó tagja.
  • Kapcsolatot tart a társaság közbeszerzési eljárásaiban érintett szervezeti egységeivel.
  • A közbeszerzési eljárás eredményeként megkötött szerződések módosításainak előkészítése (minőségbiztosításban közreműködés).
  • Kapcsolatot tart az adott közbeszerzési eljárásban közreműködő felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadóval.

A társaság elvárásai:

  • jogi diploma
  • több éves, uniós finanszírozású építési beruházások, szolgáltatás rendelések (tervezés, mérnök) közbeszerzési eljárások bonyolításában szerzett közbeszerzési bonyolítói tényleges gyakorlat
  • a közbeszerzésekre irányadó jogszabályok- és közbeszerzési döntőbizottsági gyakorlat-, a Hatóság Útmutatóinak, Tájékoztatóinak ismerete

Előny:

  • jogi szakvizsga
  • KDB jogorvoslati eljárásokban, közbeszerzési tárgyú közigazgatási perekben képviselőként szerzett joggyakorlat

Mit kínálunk mindezért cserébe?

Egy olyan kihívásokkal teli feladatkört, amely során lehetőség van megismerni a beruházásokhoz kapcsolódó közbeszerzési eljárásokat, részese lehet nagy közlekedés infrastruktúra beruházások megvalósításának.

  • kihívásokkal teli feladatkört,
  • fejlődési lehetőséget,
  • versenyképes bért,
  • kiemelkedő béren kívüli juttatási rendszert,
  • jó, összetartó csapatot,
  • kiváló munkakörülményeket
  • jó megközelíthetőséget.

Jelentkezés módja: a megjelenéstől számított négy héten belül a palyazat@nif.hu e-mail címen a munkakör megjelölésével. Pályázata elküldésével kifejezetten hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a kiválasztási folyamat lezártáig kezeljük.