Intermodális csomópontok projektiroda vezető

A NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő zártkörűen működő Részvénytársaság

munkatársat keres

budapesti munkahelyre,

határozatlan időre

intermodális csomópontok projektiroda vezető munkakörbe.

Munkaköri feladatok:

  • Intermodális projektekhez kapcsolódó beruházások előkészítésének, megvalósításának támogatása, a felmerülő problémák feltárása, azok elhárításához szükséges intézkedések megtétele,

  • A projekt megvalósításához szükséges dokumentáció, tervek elkészítésének, az engedélyezési eljárások teljes körű lebonyolításának irányítása, a kapcsolódó közbeszerzési eljárások szakmai koordinációja, a projektek megvalósításának irányítása, a jogerős engedélyek megszerzésének koordinációja,

  • Kapcsolattartás a projekt végrehajtásában érintett egyéb szervekkel, hatóságokkal, társadalmi szervezetekkel a projekt megvalósításához szükséges szakmai feladatok koordinálása.

Az általunk keresett vezető:

  • szakirányú műszaki végzettséggel rendelkezik,
  • legalább 5 év vezetői tapasztalattal bír,
  • jártas az államigazgatási szervezetrendszerekben
  • naprakész és gyakorlott projektmenedzsment ismeretek birtokában van,
  • precíz, pontos, önálló, erős felelősségtudattal rendelkezik,
  • magas szinten ismeri és használja a MS Offic programokat,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezik, igényli és elősegíti a csapatmunkát,
  • önálló, nyitott és képes a felelősségteljes munkavégzésre

Mit kínálunk mindezért cserébe?

  • kihívásokkal teli feladatkört
  • versenyképes bért
  • kiemelkedő béren kívüli juttatási rendszert

Jelentkezés módja:   a megjelenéstől számított 4 héten belül a palyazat@nif.hu e-mail címen a munkakör megjelölésével. Pályázata elküldésével kifejezetten hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a kiválasztási folyamat lezártáig kezeljük.