Vagyonkezelési mérnök

A NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő zártkörűen működő Részvénytársaság

munkatársat keres

budapesti munkahelyre

vagyonkezelési mérnök

munkakörbe, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

A vagyonkezelési mérnök feladatai:

  • részt vesz a NIF Zrt. által megvalósított közúti és vasúti beruházások vagyonátadási folyamatában, ezen belül:
    • elvégzi a lehatárolási tervek vizsgálatát, egyeztetését,
    • ellenőrzi az érintett földrészletek ingatlan-nyilvántartási adatait,
    • a beruházás keretében elkészült építményeket azonosítja a térképeken,
    • összeállítja és kezeli az átadással kapcsolatos adatállományokat,
    • kezdeményezi az egyes szervezetek részére átadott ingatlanok vagyon-nyilvántartásból történő kivezetését.
  • részt vesz a vagyonkezelt vagyonelemek hasznosításával kapcsolatos szerződések előkészítésében,
  • kapcsolatot tart egyes hatóságokkal és NIF Zrt. vagyonkezelésében lévő állami vagyonnal összefüggő ügyekben a partner szervezetekkel.

Elvárások:

  • mérnök végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, MS Excel magas szintű ismerete,
  • adatrendszerezés, adatállományok összeállítása terén szerzett tapasztalat,
  • hatékony, precíz munkavégzés, terhelhetőség,
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • földmérő mérnöki vagy építőmérnöki végzettség és gyakorlat,
  • földhivatali gyakorlat,
  • SAP rendszer ismerete.

Ideális jelöltünket továbbá

  • problémamegoldó képesség,
  • felelősségtudat,
  • teljesítményorientáció,
  • önálló és csapatban való munkavégzés képessége,
  • együttműködési készség,
  • kiváló kommunikációs és koordinációs készség,
  • szervezettudatosság

jellemzi.

A társaság a hatékony és eredményes munkát versenyképes jövedelemmel és választható béren kívüli juttatásokkal honorálja.

Jelentkezés módja: a megjelenéstől számított 4 héten belül a
palyazat@nif.hu e-mail címen a munkakör megjelölésével. Pályázata elküldésével kifejezetten hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a kiválasztási folyamat lezártáig kezeljük.