Pénzügyi munkatárs

A NIF Nemzeti Infrasturktúra Fejlesztő zártkörűen működő Részvénytársaság

határozatlan idejű munkaszerződéssel

budapesti munkahelyre

munkatársat keres.

munkakörbe munkatársat keresünk

Az állami tulajdonban lévő NIF Zrt. 1999. évi alapítása óta meghatározó szerepet tölt be Magyarország közlekedési infrastruktúrájának fejlesztésében, amely tevékenységnek most Ön is részese lehet

Új munkatársunk főbb feladatai:

  • részt vesz a NIF Zrt. kormányrendeletben és ez alapján a szakminisztérium által meghatározott, hazai és Európai Uniós finanszírozású projektek megvalósulásához kapcsolódó, feladat és hatáskörébe tartozó beruházási projektek előkészítésében és megvalósításában, ellátja a feladatkörébe tartozó szakmai támogatási tevékenységeket
  • ellátja a mindenkor hatályos közbeszerzési törvény, egyéb vonatkozó jogszabályok, valamint a NIF Zrt. által kialakított eljárásrend alapján az ajánlattevők által – a teljesítésbe bevont alvállalkozóknak járó ellenszolgáltatásról – benyújtott nyilatkozatok ellenőrzését
  • nyilvántartást vezet a nyilatkozatokról
  • részt vesz az külső szervezetek pénzügyi ellenőrzési folyamataiban

Elvárások:

  •  közgazdasági érettségi, vagy érettségi és számviteli,- pénzügyi ügyintézői képesítés
  • gyakorlott PC felhasználói ismeretek (Ms Word, Excel),
  • hasonló területen szerzett minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • jó kommunikációs, és kapcsolatteremtő képesség
  • önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • feladat orientáltság

Mit kínálunk mindezért cserébe?

  • kiemelkedő béren kívüli juttatási rendszert
  • támogató és barátságos környezetet
  • kiváló munkakörülményeket
  • jó megközelíthetőséget

Előny:

  • SAP integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • felsőfokú szakirányú végzettség

Jelentkezés módja: a megjelenéstől számított 4 héten belül a palyazat@nif.hu e-mail címen a munkakör és bérigény megjelölésével. Pályázata elküldésével kifejezetten hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a kiválasztási folyamat lezártáig kezeljük.