Koordinációs mérnök

A NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő zártkörűen működő Részvénytársaság

budapesti munkahelyre, határozatlan időre munkatársat keres

koordinációs mérnök

munkakörbe.

Az állami tulajdonban lévő NIF Zrt. 1999. évi alapítása óta meghatározó szerepet tölt be Magyarország közlekedési infrastruktúrájának fejlesztésében, amely tevékenységnek most Te is részese lehetsz.

Főbb feladatok:

Ellátja az Útfejlesztési Igazgatóság feladatkörébe tartozó közlekedésfejlesztési projektekhez kapcsolódó operatív szakmai, általános, valamint az azzal összefüggésben felmerülő adminisztratív feladatok koordinációját.

  • Összefogja, illetve koordinálja az Útfejlesztési Igazgatóság feladatkörébe tartozó közlekedésfejlesztési projektek szakmai előkészítéséhez, megvalósításához kapcsolódó programok, kormányelőterjesztések, jelentések, beszámolók összeállítását.
  • Feladatkörébe tartozik a felmerülő problémák feltárása, azok elhárításához szükséges intézkedések megtétele.
  • Az Útfejlesztési Koordinációs Titkárságon keresztül közvetlenül segíti az Útfejlesztési Igazgató munkáját.
  • Kapcsolatot tart adott projekt végrehajtásában érintett projektirodával, projektiroda-vezetővel, projektvezetővel, a társaság egyéb szervezeti egységeivel, továbbá az államigazgatási és közigazgatási szervezetekkel, társadalmi szervezetekkel a projektek megvalósításához szükséges szakmai feladatok ellátása és koordinálása céljából.
  • Koordinálja az Útfejlesztési Igazgatóság projektjeire vonatkozó statisztikai adatgyűjtéseket.
  • Részt vesz az Útfejlesztési Igazgatóság projektjeire megkötött tervezési és kivitelezési szerződések közbeszerzéseinek előkészítésében, lebonyolításában, a közbeszerzési eljárások alapján megkötött szerződések esetleges módosításában, a Vállalkozói, Megbízotti változtatási igények elbírálásában.
  • Részt vesz a különböző költségvetések átvizsgálásában, műszaki dokumentációk véleményezésében.

Elvárások:

  •  szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnök, településmérnök, műszaki menedzser, közlekedésmérnök),
  • műszaki szakterületen végzett min. 1 éves munkatapasztalat,
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) magas szintű ismerete,
  • nagyfokú precizitás,
  • pontos, önálló, felelős, koordinatív és rendszerezett munkavégzésre való készség és képesség,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, jó csapatszellem,
  • terhelhetőség, stressztűrő-képesség,
  • a műszaki szaknyelv érthető módon történő kommunikálása a szakmán kívüliek részére.

 Előnyt jelent:

  •  vállalkozási mérnök/ előkészítő mérnök tapasztalat
  • közbeszerzési területen szerzett tapasztalat ajánlatkérői vagy ajánlattevői oldalon
  • szerződések megkötésében, ellenőrzésében, módosításában szerzett tapasztalat
  • európai uniós és/vagy költségvetési pályázati tapasztalat
  • Irányító Hatóságnál vagy közreműködő szervezetnél szerzett tapasztalat

 Mit kínálunk mindezekért cserébe?

  • kihívásokkal teli feladatkört,
  • fejlődési lehetőséget,
  • versenyképes bért,
  • béren kívüli juttatási rendszert
  • jó, összetartó csapatot,
  • kiváló munkakörülményeket,
  • jó megközelíthetőséget.

Jelentkezés módja: a megjelenéstől számított 2 héten belül a palyazat@nif.hu e-mail címen a munkakör és bérigény megjelölésével.

Pályázatod elküldésével kifejezetten hozzájárulsz, hogy a pályázatban szereplő személyes adataid a kiválasztási folyamat lezártáig kezeljük.