Számviteli munkatárs

A NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő zártkörűen működő Részvénytársaság

budapesti munkahelyre, határozatlan időre munkatársat keres

számviteli munkatárs

munkakörbe.

Az állami tulajdonban lévő NIF Zrt. 1999. évi alapítása óta meghatározó szerepet tölt be Magyarország közlekedési infrastruktúrájának fejlesztésében, amely tevékenységnek most Ön is részese lehet.

Új munkatársunk főbb feladatai:

  •  A bejövő számviteli bizonylatok formai és tartalmi ellenőrzése
  • Szállítói számlák előrögzítése, kontírozása és könyvelése az SAP logisztikai és pénzügyi moduljában
  • Bankszámlák könyvelése
  • Tárgyieszközökkel kapcsolatos könyvelés, nyilvántartási és leltározással kapcsolatos feladatok ellátása az SAP tárgyieszköz moduljában
  • Vagyonkezelt eszközök számviteli-nyilvántartásához kapcsolódó adatok rögzítése az SAP tárgyieszköz-nyilvántartó és pénzügyi rendszerében
  • Folyószámla egyeztetések elvégzése, nyitott tételek kezelése, korosítások, függő és visszajött tételek rendezése
  • Részvétel a havi/negyedéves/éves zárási munkafolyamatokban
  • Központi iktató rendszer kezelése, az iratok, számlák, számviteli bizonylatok nyomon követese a digitális iratkezelési szolgáltatásban

Elvárások:

  •  Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Közgazdasági érettségi, vagy érettségi és számviteli,- pénzügyi ügyintézői képesítés
  • Kettős könyvvitelben szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Gyakorlott PC felhasználói ismeretek (Ms Word, Excel),
  • SAP integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent
  • számviteli, adózási jogszabályok naprakész ismerete elengedhetetlen az állás betöltéséhez
  • jó kommunikációs, és kapcsolatteremtő képesség
  • önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • feladat orientáltság

Mit kínálunk mindezekért cserébe?

  • versenyképes jövedelmet
  • kiemelkedő béren kívüli juttatási rendszert
  • támogató és barátságos környezetet
  • jó csapatszellemmel rendelkező, elkötelezett, kitartó és lelkesítő kollégákat
  • kiváló munkakörülményeket
  • jó megközelíthetőséget

 Jelentkezés módja: a megjelenéstől számított 4 héten belül a
palyazat@nif.hu e-mail címen a munkakör és bérigény megjelölésével. Pályázata elküldésével kifejezetten hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a kiválasztási folyamat lezártáig kezeljük.